MIX RENK SİSTEMİ

Boya endüstrisindeki 25 yılı aşkın tecrübemiz ile endüstrinin hassasiyetlerine tam olarak hakimiz. Mix laboratuvarımız ve teknik ekibimizle birlikte farklı sektörler için çeşitli boya sistemlerine uygun çözümler sunuyoruz.

Renk

RAL, PANTONE, NCS gibi standart kartelaların yanı sıra, özel renkler için de profesyonel BYK spectro-guide renk ölçüm cihazı ile doğru rengi belirleyebiliyor; isteğinize karşılık gelen rengi birebir sunuyoruz. Mix sistem laboratuvarımızda istenilen rengi belirlerken etüv kurutma fırını ve renk plakalarını farklı alanlarda simüle edecek ışık kabinleri ile alacağımız sonuçlarda sıfır risk alıyor, kalitemizi teyit ediyoruz. 

En Doğru Sonuçlar

 Görüntülenen renk ile insan gözünün algıladığı renk arasındaki farkın neredeyse aynı olmasını sağlamak için delta E değerine göre çalışıyoruz. Delta E değeri, ne kadar yüksek olursa renk doğruluğu o kadar düşük olur.

Çeşitli Miktarlar İçin Çözümler

Laboratuvarımızda, çeşitli boya sistemleri ile kolaylıkla uyuşabilen konsantre pigment pasta kullanıyoruz. Büyük tonajlı üretimlerin yapıldığı sanayi sektöründe, küçük miktarlı ürünler için de istenilen sonuçları elde ediyoruz. 

Renk Arşivlerimiz

Renk formül arşivimizdeki kayıtlarımız sayesinde, yıllar sonra da geçmişte satın aldığınız aynı formüldeki rengi tekrar sağlamak için daha hızlı sonuç alabiliyoruz.
el-img4
askim-footer-logo-1

129/29 Sokak No:2/A 35050 Bornova - İZMİR